Alois Fišárek (1906 - 1980)

Kopretiny ve váze

Autor: Alois Fišárek
Identifikační číslo: 0457-S230045
Datováno: 1972
Technika: olejová tempera/karton
Rozměry: 42 x 35 cm
Signatura: sign. PD Fišárek 72
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem