Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Rašeliniště
67 500 Kč
Autor: | Antonín Hudeček |
Identifikační číslo: | 122 |
Datováno: | 1933 |
Technika: | olej/plátno, deska |
Rozměry: | 70,5 x 111 cm |
Signatura: | sign. PD Ant. Hudeček 1933 |