122

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Rašeliniště

67 500 Kč
Autor: Antonín Hudeček
Identifikační číslo: 122
Datováno: 1933
Technika: olej/plátno, deska
Rozměry: 70,5 x 111 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1933
přiložen doklad o nabytí obrazu z r. 1948; expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem