124

Gustav Macoun (1892 - 1934)

Krajina po žních

14 400 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 124
Datováno: 1934
Technika: olej/karton
Rozměry: 25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun 34-
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Macoun Gustav