Gustav Macoun (1892 - 1934)
Krajina po žních
14 400 Kč
Autor: | Gustav Macoun |
Identifikační číslo: | 124 |
Datováno: | 1934 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 25 x 35 cm |
Signatura: | sign. LD Gustav Macoun 34- |
Autor: | Gustav Macoun |
Identifikační číslo: | 124 |
Datováno: | 1934 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 25 x 35 cm |