128

František Max (1895 - 1969)

Motiv ze Staré Prahy

10 800 Kč
Autor: František Max
Identifikační číslo: 128
Technika: olej/karton
Rozměry: 45 x 33 cm
Signatura: sign. PD F Max
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Max František

Na Malé Straně
10 800 Kč