138

Gustav Macoun (1892 - 1934)

Pískovcové skály

21 600 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 138
Datováno: 1915
Technika: olej/deska
Rozměry: 30 x 35 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun 1915
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Macoun Gustav

Krajina po žních
14 400 Kč
Chalupa mezi stromy
43 200 Kč