132

Zdeněk Nemastil (1879 - 1942)

Břízy u potoka

3 600 Kč
Autor: Zdeněk Nemastil
Identifikační číslo: 132
Technika: olej/karton
Rozměry: 30,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Zd Nemastil
rámováno