Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Zkamenělý zámek na Svratce
22 800 Kč
Autor: | Ota Bubeníček |
Identifikační číslo: | 134 |
Datováno: | 1923 |
Technika: | olej/plátno, karton |
Rozměry: | 39 x 49,5 cm |
Signatura: | sign. PD O Bubeníček 23 |