134

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Zkamenělý zámek na Svratce

22 800 Kč
Autor: Ota Bubeníček
Identifikační číslo: 134
Datováno: 1923
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 39 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD O Bubeníček 23
vzadu autorsky popsáno; konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno