Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Krajina

Autor: Ota Bubeníček
Identifikační číslo: 0086-S230005
Datováno: po r. 1910
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 19 x 27 cm
Signatura: sign. PD O Bubeníček
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Bubeníček Ota