Josef Holub (1870 - 1957)

Lesní cesty

67 500 Kč

Autor: Josef Holub
Identifikační číslo: 0220-S220165
Datováno: 1938
Technika: olej/karton
Rozměry: 35 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Holub. 1938
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno