Vladimír Pleiner (1891 - 1952)

Cesta u Sklenných Teplic

20 250 Kč

Autor: Vladimír Pleiner
Identifikační číslo: 0464-S220110
Datováno: 1933
Technika: olej/plátno
Rozměry: 56 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Pleiner 1933
PD Sklenné Teplice 1933; rámováno