144

Arkadi Solovjev (1902 - 1948)

Rybník Svět

10 800 Kč
Autor: Arkadi Solovjev
Identifikační číslo: 144
Datováno: 1935
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65,5 x 81 cm
Signatura: sign. LD A. Solovjev
vzadu autorský ověřovací list; rámováno