Arkadi Solovjev (1902 - 1948)
Rybník Svět
10 800 Kč
Autor: | Arkadi Solovjev |
Identifikační číslo: | 144 |
Datováno: | 1935 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65,5 x 81 cm |
Signatura: | sign. LD A. Solovjev |
Autor: | Arkadi Solovjev |
Identifikační číslo: | 144 |
Datováno: | 1935 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65,5 x 81 cm |