Emil Schovánek (1885 - 1947)

Dostaveníčko pod stromem

33 800 Kč

Autor: Emil Schovánek
Identifikační číslo: 0565-S230074
Datováno: 1938
Technika: olej/plátno
Rozměry: 59 x 49 cm
Signatura: sign. LD E. Schovánek 1938.
rámováno, pod sklem