150

Karel Holan (1893 - 1953)

Pod Vyšehradem

30 000 Kč
Autor: Karel Holan
Identifikační číslo: 150
Datováno: 1952
Technika: olej/karton
Rozměry: 44 x 63 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 52
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno