Karel Holan (1893 - 1953)
Pod Vyšehradem
30 000 Kč
Autor: | Karel Holan |
Identifikační číslo: | 150 |
Datováno: | 1952 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 44 x 63 cm |
Signatura: | sign. PD K. Holan. 52 |
Autor: | Karel Holan |
Identifikační číslo: | 150 |
Datováno: | 1952 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 44 x 63 cm |