Karel Souček (1915 - 1982)

Sedící akt

Autor: Karel Souček
Identifikační číslo: 0216-S230033
Datováno: 1978
Technika: olej/papír
Rozměry: 66 x 47 cm
Signatura: sign. PD K Souček 78
konzultoval a pravost ověřil žák autora ak. mal. A. Lange; rámováno, pasparta, pod sklem