Karel Souček (1915 - 1982)
Sedící akt
Autor: | Karel Souček |
Identifikační číslo: | 0216-S230033 |
Datováno: | 1978 |
Technika: | olej/papír |
Rozměry: | 66 x 47 cm |
Signatura: | sign. PD K Souček 78 |
Autor: | Karel Souček |
Datováno: | 1978 |
Technika: | olej/papír |
Rozměry: | 66 x 47 cm |