Martin Salcman (1896 - 1979)

Akt

21 600 Kč

Autor: Martin Salcman
Identifikační číslo: 1015-S210002
Datováno: 1956
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60,5 x 53 cm
Signatura: sign. LD Salcman 56
rámováno