Karel Souček (1915 - 1982)
Pasáž
70 000 Kč
Autor: | Karel Souček |
Identifikační číslo: | 181 |
Datováno: | 1970 |
Technika: | olej/dřevěná deska |
Rozměry: | 29,5 x 40 cm |
Signatura: | sign. PD K. Souček 70 |
Autor: | Karel Souček |
Identifikační číslo: | 181 |
Datováno: | 1970 |
Rozměry: | 29,5 x 40 cm |