181

Karel Souček (1915 - 1982)

Pasáž

70 000 Kč
Autor: Karel Souček
Identifikační číslo: 181
Datováno: 1970
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 29,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 70
provenience: získáno z rodiny autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Souček Karel

Ulice v dešti
276 000 Kč