Jaroslav Grus (1891 - 1983)

Mezi staveními

Autor: Jaroslav Grus
Identifikační číslo: 0462-S220110
Datováno: 1960
Technika: olejový pastel
Rozměry: 64 x 88 cm
Signatura: sign. PD J Grus
LD 60; vzadu razítko ČFVU, č. 6811; vystaveno: Galerie u sv. Jakuba, Metličany 2018; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Grus Jaroslav

Krajina s řekou
18 000 Kč
Labe u Dražkova
20 000 Kč
U Pardubic
18 000 Kč