Miloslav Holý (1897 - 1974)

Pohled na Mužský od Skokova k večeru

25 650 Kč

Autor: Miloslav Holý
Identifikační číslo: 1688-S210082
Datováno: 1943
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 27 x 35 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 43
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; pravost konzultována rodinou autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Holý Miloslav