Cyril Bouda (1901 - 1984)

U vesnice

Autor: Cyril Bouda
Identifikační číslo: 0332-S230053
Technika: tempera/karton
Rozměry: 30,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
rámováno