202

Aleš Lamr (1943 - 2024)

Maranatha

82 000 Kč
Autor: Aleš Lamr
Identifikační číslo: 202
Datováno: 2014
Technika: olej, akryl/plátno
Rozměry: 70 x 95 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 14
vzadu autorsky popsáno; provenience: původně získáno z ateliéru autora; nerámováno

Nezaměnitelný koloristický styl výtvarného projevu Aleše Lamra je pestrý svět barev s abstrahovanými znaky a symboly.
Obraz Maranatha (název vychází z duchovního oslovení z aramejštiny) pochází z cyklu abstraktních obrazů, pro které je
charakteristická nově osvojená technika tzv. útržků malby v prostoru obrazové plochy. Tematická výstava pod názvem
Maranatha s obrazy Aleše Lamra proběhla v Galerii Nová Síň v roce 2015.

Další díla v Poaukční prodej od autora Lamr Aleš

Obrácení šavlovo
9 600 Kč
Kompozice
9 600 Kč
Svítící žena
348 000 Kč