203

Daniela Benešová (1929)

Měsíc v síti

48 000 Kč
Autor: Daniela Benešová
Identifikační číslo: 203
Datováno: 2010
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60 x 50 cm
Signatura: sign. PD D.H.Benešová 10
vzadu č. 1635; rámováno