Daniela Benešová (1929)
Měsíc v síti
48 000 Kč
Autor: | Daniela Benešová |
Identifikační číslo: | 203 |
Datováno: | 2010 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 60 x 50 cm |
Signatura: | sign. PD D.H.Benešová 10 |
Autor: | Daniela Benešová |
Identifikační číslo: | 203 |
Datováno: | 2010 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 60 x 50 cm |