Jaroslav Hořánek (1925 - 1995)

Sedící akt

54 000 Kč

Autor: Jaroslav Hořánek
Identifikační číslo: 0560-S230074
Datováno: 1955
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 57 cm
Signatura: sign. PD Hořánek 55
provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Hořánek Jaroslav

Terče 30
26 000 Kč