Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Helena trojská

29 738 Kč

Autor: Jakub Obrovský
Identifikační číslo: 1732-S220154
Datováno: 1930
Technika: polychromovaná sádra
Rozměry: v. 34,5 cm
Signatura: sign. vzadu dole J. Obrovský 1930
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař