František Viktor Mokrý (1892 - 1975)

Zátiší

Autor: František Viktor Mokrý
Identifikační číslo: 0331-S230053
Technika: olej/karton
Rozměry: 35,5 x 46 cm
Signatura: sign. LD F.V.Mokrý
vzadu štítek; č. 255; vystaveno: Umělecká beseda, Slané, 1933, č. kat. 10; rámováno