Lev Šimák (1896 - 1989)

Kačeny v zimě

17 000 Kč

Autor: Lev Šimák
Identifikační číslo: 0574-S230075
Datováno: 1965
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 34 x 48 cm
Signatura: sign. PD Lev 65
drobná oděrka; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Šimák Lev

Hořce ve džbánu
7 000 Kč
Z cest
22 000 Kč
Krajina
4 500 Kč
Na Sázavě
4 500 Kč