Igor Kitzberger (1963)

Harlekýn

Cena na vyžádání

Autor: Igor Kitzberger
Identifikační číslo: 0453-S230064
Datováno: 2006
Technika: bronz
Rozměry: v. 84 cm
Signatura: sign. na plintě Igor Kitzberger

Další díla v Komisní prodej od autora Kitzberger Igor

Páv
297 000 Kč