Karel Chaba (1925 - 2009)

Úplněk

Autor: Karel Chaba
Identifikační číslo: 0372-S230056
Datováno: 2005
Technika: olej/plátno
Rozměry: 75 x 65 cm
Signatura: sign. LD Ch
vzadu autorsky popsáno; provenience: získáno z rodiny autora; rámováno v liště