Jan Kristofori (1931 - 2004)

Bez názvu I.

22 000 Kč

Autor: Jan Kristofori
Identifikační číslo: 0166-S220067
Datováno: 1999
Technika: kombinovaná technika - malba
Rozměry: 31 x 31 cm
Signatura: sign. LD Kristofori 99
vzadu autorský štítek, ev. číslo; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Kristofori Jan

Hudební motiv
49 400 Kč