Markéta Jírová (1957)

Stvořitel

Autor: Markéta Jírová
Identifikační číslo: 0556-S230073
Datováno: 2018
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Jírová 18
vzadu autorsky popsáno; provenience: získáno z rodiny autorky; rámováno v liště