Markéta Jírová (1957)
Stvořitel
Autor: | Markéta Jírová |
Identifikační číslo: | 0556-S230073 |
Datováno: | 2018 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 70 x 100 cm |
Signatura: | sign. PD M. Jírová 18 |
Autor: | Markéta Jírová |
Datováno: | 2018 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 70 x 100 cm |