Lutobor Hlavsa (1924 - 2015)

Přehlídka

20 250 Kč

Autor: Lutobor Hlavsa
Identifikační číslo: 0354-S230048
Technika: olej/karton
Rozměry: ve výřezu 15 x 14 cm
Signatura: sign. PD L Hlavsa
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Hlavsa Lutobor

Memento
40 000 Kč
Dívčí akt
13 000 Kč
Mateřství
23 400 Kč