Roman Křelina (1966)

Odraz na hladině

24 300 Kč

Autor: Roman Křelina
Identifikační číslo: 0078-S220172
Datováno: 2023
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 80 x 80 cm
Signatura: sign. PD Křelina
vzadu autorsky popsáno, č. 1938; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno v liště

Další díla v Komisní prodej od autora Křelina Roman

Břízky ve svahu
24 300 Kč
Dívka v okně
13 000 Kč
Krása ženy
15 500 Kč
Kouzlo osamění
28 600 Kč