Miloš Englberth (1974)

Houbařka

Autor: Miloš Englberth
Identifikační číslo: 0137-S220019
Datováno: 2019
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65 x 55 cm
Signatura: sign. LD Englberth 2019
rámováno v liště