Kristian Kodet (1948)

Odpočinek

Autor: Kristian Kodet
Identifikační číslo: 0217-S230033
Datováno: 2019
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kristian Kodet 2019
vzadu autorský štítek; rámováno