Magdalena Cubrová (1952)

Červený domeček

42 000 Kč

Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 0168-S220067
Datováno: 1996
Technika: olej/plátno
Rozměry: 55 x 50 cm
Signatura: sign. LD Cubrová 96
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Cubrová Magdalena