Magdalena Cubrová (1952)

Dětství - vzpomínáš?

84 000 Kč

Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 0336-S220114
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Cubrová
vzadu autorsky popsáno; provenience: získáno z rodiny autorky; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Cubrová Magdalena