Robert Jiran (1975)

Milenci

25 650 Kč

Autor: Robert Jiran
Identifikační číslo: 0087-S230005
Datováno: 2012
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jiran R. 2012
vzadu signováno a autorské razítko; nerámováno