Jan Rapin (1956)

Letní odpoledne

20 250 Kč

Autor: Jan Rapin
Identifikační číslo: 1687-S210082
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jan Rapin
vzadu autorsky popsáno; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Rapin Jan

Míček
24 300 Kč