286

Ladislav Placatka

Orloj

Autor: Ladislav Placatka
Identifikační číslo: 286
Technika: kombinovaná technika/papír, deska
Rozměry: 83 x 64 cm
Signatura: sign. LD Placatka
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Placatka Ladislav