Rostislav Zárybnický (1936)

Ve starém dvoře

21 600 Kč

Autor: Rostislav Zárybnický
Identifikační číslo: 0307-S230046
Datováno: 2020
Technika: olej/překližka
Rozměry: 58 x 65 cm
Signatura: sign. LD Záry 20
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Zárybnický Rostislav