Ivan Gruber (1929 - 2015)

Podzimní krajina

15 525 Kč

Autor: Ivan Gruber
Identifikační číslo: 0184-S230025
Datováno: 1995
Technika: olej/sololit
Rozměry: 32,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Gruber 95
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Gruber Ivan

Cesta
22 275 Kč