Robert Cook (1952)

Two figures in the space

Autor: Robert Cook
Identifikační číslo: 0379-S230007
Datováno: 2020
Technika: olej/plátno
Rozměry: 49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD R. Cook 2020
vzadu autorsky popsáno; rámováno v liště