025

Jiří Kolář

Olympiáda

9 100 Kč
Autor: Jiří Kolář
Identifikační číslo: 025
Technika: barevná litografie 190/250
Rozměry: tisk 70 x 50 cm
Signatura: sign. PD J Kolář
volný list