057

Jakub Berdych

Hroch

Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 057
Datováno: 2010
Technika: tavená skleněná plastika
Rozměry: v. 19 cm, d. 41 cm
Signatura: sign. vzadu dole Jakub Berdych 2010
provenience: původně získáno z atelieru autora