154

Jaroslav Vožniak

Obraz

53 000 Kč
Autor: Jaroslav Vožniak
Identifikační číslo: 154
Datováno: 1991
Technika: lak/deska
Rozměry: 169,5 x 123,5 cm
Signatura: sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1991
rámováno; mírně poškozeno