156

Alois Kalvoda

Slovácké dvorky

108 000 Kč
Autor: Alois Kalvoda
Identifikační číslo: 156
Datováno: kolem 1910
Technika: olej/plátno
Rozměry: 57,5 x 59,5 cm
Ověřil: Zachař Michael
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař