Kamil Linhart

Stráně na podlesí (za Brlohem)

25 000 Kč
Autor: Kamil Linhart
Identifikační číslo: 235
Datováno: 1950
Technika: olej/deska
Rozměry: 64 x 92 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Linhart Kamil