Jaroslav Grus (1891 - 1983)
Jaro (Jizerské Hory)
Autor: | Jaroslav Grus |
Identifikační číslo: | 0397-S200051 |
Datováno: | 1967 |
Technika: | kvaš, akvarel/karton |
Rozměry: | 62 x 88 cm |
Signatura: | sign. PD J. Grus |
Autor: | Jaroslav Grus |
Datováno: | 1967 |
Rozměry: | 62 x 88 cm |