Václav Machač

Hlava černého hřebce

84 000 Kč
Autor: Václav Machač
Identifikační číslo: 136
Datováno: 1999
Technika: skleněná plastika
Rozměry: v. 58 cm, š. 21 cm
Signatura: sign. dole Machač 1999
vystaveno: Rok koně, Taipei, Taiwan, 2002; provenience: původně získáno z ateliéru autora; plastika modelovaná z hlíny a foukaná ze skla do dvoudílné sádrové formy,
dokončená pískováním, broušením a mechanickým leštěním pemzou, vyrobeno ve sklárně AJETO, Lindava