Xénie Hoffmeisterová

Durman

16 000 Kč

Autor: Xénie Hoffmeisterová
Identifikační číslo: 0459-S200040
Datováno: 2002
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 50 x 35 cm
Signatura: sign. PD X. H. 02
nerámováno