Franz Thiele

V zámecké zahradě

47 400 Kč
Autor: Franz Thiele
Identifikační číslo: 190
Datováno: 1919
Technika: olej/plátno
Rozměry: 92 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD F. Thiele 19
rámováno